Masáže

 

Máte nějaké zdravotní potíže, cítíte se unavení, bez energie, nebo si chcete jen tak odpočinout a relaxovat? Pak Vás jistě potěší některá z nově nabízených masáží v našem studiu.

Přijďte do Relax studia FóPá, kde se Vám budeme rádi věnovat. Budete mít možnost ocenit příjemné prostředí, klid a pohodu, které tu vládnou. Nechte se hýčkat a unášet tolik potřebným dotykem, krásnou relaxační hudbou a omamnou vůní éterických esencí při tlumeném světle svíček.

Můžete si vybrat z několika druhů masáží. S každým klientem při jeho první návštěvě provádíme konzultace o jeho zdravotním stavu s cílem omezení rizika následných problémů po aplikaci masáže a výběru pro něj masáže nejvhodnější. V případě zájmu je možné složení a délku masáže přizpůsobit Vašim potřebám a požadavkům.

 

Nabídka masáží:

 

Klasické masáže

 

Tato masáž napomáhá odstranění energetických blokád, zlepšení krevního oběhu a tím předcházení kardiovaskulárním onemocněním, detoxikaci organizmu a zlepšení látkové výměny.Jemná energetická masáž s regeneračními účinky na páteř. Vyživuje ploténky, zlepšuje prokrvení, výživu i okysličení jednotlivých obratlů.

 

Při svých masážích využíváme kvalitních 100% přírodních bio olejů Saloos, příp. luxusních olejů Pure Fiji. Před každou masáží zad a celého těla necháváme působit na oblast zad teplé rašelinové polštářky pro zahřátí svalů a prohloubení relaxace.

 

Breussova masáž

 

Významným způsobem regeneruje a vyživuje meziobratlové plotýnky a je tak pomocníkem v řešení mnoha problémů v pohybovém aparátu, obzvláště v oblasti kříže a beder.

Je to jemná, citlivá, energetická masáž zad a páteře, která výrazně uvolňuje tělesné, psychické i duševní blokády.

Provádí se použitím třezalkového oleje.

 

Pozn.: Breussova masáž je vhodná u chronických bolestí páteře, nikoliv však např. u akutních bolestí páteře, Bechtěrevovy choroby, silné osteoporózy, při vyhřezlé plotýnce. Vhodnost masáže je diskutována s každým zájemcem.

 

Medová masáž

 

Účinná detoxikační metoda, která pomáhá při stresu, napětí, nezdravém životním stylu, chronických nemocech, únavě a vyčerpání. Je důležitou prevencí proti stárnutí, celkově omlazuje a ozdravuje organismus.

Vychází z tradice lidového léčitelství, ve kterém hrál med vždy podstatnou roli.

Unikátní technika, při které dochází pomocí působení včelího medu a speciálních masážních hmatů k odstraňování toxinů, které lidské tělo nahromadilo ve svých tkáních.

Aplikuje se v oblasti zad, kde medová hmota dokáže z organismu doslova vytáhnout všechny škodliviny z životního prostředí, potravin a léků, které se v průběhu života usadily v těle každého z nás. Přes reflexní zóny zad medová masáž také stimuluje činnost jednotlivých orgánů těla a napomáhá tak k celkové regeneraci a relaxaci.

 

Lifting

 

Příjemné uvolnění působí tišivě na nervová zakončení v kůži. Prokrvením při masáži povzbudíme krevní oběh, proto se zlepšuje barva kůže a její dýcháni, dochází k rychlejšímu odplavení odpadních látek.

Působí tlakem, urychluje odplavení kyseliny mléčné a tím zmírňuje svalovou únavu. Má také za následek úbytek podkožního tuku.

Jemným působením na mimické svaly manuální lifting obličeje zmírňuje únavu a příznivě ovlivňuje celou nervovou soustavu.

Pravidelná masáž může upravit objehové poruchy, zmírnit městnání krve a tkáňového moku i otoky v tkáni a prostřenictvím nervových vláken může působit i na jiné orgány.

Masáží se uvolní napětí obličeje a získává svěží vzhled.